Привітання до Дня визволення Білогородки від німецько-фашистських загарбників

ШАНОВНІ   БІЛОГОРОДЧАНИ ТА  ГОСТІ!

Кожного року  4 березня  ми відзначаємо велику для нас,  історичну подію.

72 роки  минуло  з того  дня, як наше село було  визволене від  фашистських загарбників. Цій визначній події  передувала  героїчна  боротьба  на  фронті  і в тилу.

Усі  ми  вічні боржники  перед  тими,  хто  кував  велику  перемогу і звільняв рідну землю від  загарбників. Вони завоювали кожному з нас  право на життя дуже  дорогою ціною. Схиляємо голови перед  пам’яттю  загиблих, перед усіма, хто наближав день перемоги. Нехай біля могил героїв завжди будуть квіти від вдячних білогородчан.

Реалії сьогодення  показали,  що  внукам і правнукам  приходиться  так  само  відстоювати  свободу  і  незалежність  нашої  Батьківщини. Ми  щиро дякуємо нашим хлопцям білогородчанам, на долю яких  випало захист миру і спокою , а  також  родинам наших хлопців, які підтримували їх, чекали, надіялись.

Доброго всім здоров’я  і довголіття. Нехай спільними  зусиллями утверджується в нашому суспільстві злагода, міцніють надії на  краще життя, віра  в добрий  завтрішній  день України!

Сільський голова                                           О. А. Тарасюк