Вшанування 72-ї річниці з Дня визволення села Білогородка від німецько-фашистських загарбників

4 березня в селі Білогородка відбувся мітинг пам'яті "72 річниця з дня визволення села від німецько-фашистських загарбників".

Перед мітингом була відправлена поминальна панахида за загиблими воїнами. Пам'ять загиблих воїнів було вшановано хвилиною мовчання і покладанням вінків до меморіального пам'ятника усіма трудовими колективами, фермерами та підприємцями.

Активну участь в організації та проведенні заходу взяли учні Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступеню. Запрошені були демобілізовані хлопці-атовці, а також керуючий відділом філії "Рідний край" ПрАТ "Зернопродукт" МХП Наточій Р.П., який після привітання вручив технічну документацію, яка була виготовлена за кошти господарства та витяги на право власності на землю для шістьох демобілізованих атовців.

Перед білогородчанами і гостями виступив депутат районної ради, директор Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступеню Сопронюк В.А., який закликав усіх згадати і навіки зберегти пам'ять про Велику Вітчизняну війну та схилити голови перед світлою пам'яттю тих, хто захищає Україну на Сході.