Розпорядження голови ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

22 грудня 2018 року

Ізяслав

135/2018-ро

 

Про скликання сорок четвертої
сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту районної ради сьомого скликання:

І. Скликати сорок четверту сесію районної ради сьомого скликання 24 січня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути питання:

1. Про результати розгляду депутатських запитів.

2.  Про результати  діяльності Шепетівської місцевої прокуратури на території Ізяславського району  упродовж другого півріччя 2018 року.

3. Звіт постійної комісії районної ради з питань  бюджету, фінансів та соціального захисту.

4. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Ізяславське районне бюро технічної інвентаризації »на 2019 рік.

5. Про виконання Програми організації та проведення районних заходів з відзначення державних і  професійних свят, річниць та ювілеїв пам’ятних історичних дат державного і регіонального значення,  здійснення представницьких заходів на 2014-2018 роки.

6. Про Програму організації та проведення районних заходів з відзначення державних і  професійних свят, річниць та ювілеїв пам’ятних історичних дат державного і регіонального значення,  здійснення представницьких заходів на 2019-2021 роки.

7. Про  виконання районної Програми «Оздоровлен­ня та відпочинок дітей Ізяславського району на 2014 – 2018 роки».

8. Про  районну Програму «Оздоровлен­ня та відпочинок дітей Ізяславського району на 2019 – 2021 роки».

9. Про виконання Програми Програма організаційного забезпечення та підтримки діяльності Ізяславської районної організації ветеранів Організації ветеранів України на 2015-2018 роки.

10. Про виконання комплексної Програма запобігання та  зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та розвитку цивільного захисту Ізяславського району  Хмельницької області на 2014-2018 роки.

11.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на території Борисівської  сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

12.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Дертківської  сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

13.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на території Ріпківської  сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

14. Про затвердження розпорядження голови районної ради.

15. Про виконання плану роботи районної ради за друге півріччя 2018 року та про план роботи на перше півріччя 2019 року.

16. Про перейменування Клубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області імені Героя України  Олега Довгого.

17. Про затвердження  штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

18. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу майна ліквідованих навчальних закладів до комунальної власності сільських рад.

19. Про надання матеріальної допомоги.

Інші питання.

ІІ.  На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, міського і сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

 

Голова ради                                                                           С.Шлегель