Проекти рішень 44 сесії

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання

1. Про результати розгляду депутатських запитів.

2.  Про результати  діяльності Шепетівської місцевої прокуратури на території Ізяславського району  упродовж другого півріччя 2018 року.

3. Звіт постійної комісії районної ради з питань  бюджету, фінансів та соціального захисту.

4. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КП «Ізяславське РБТІ» Ізяславської районної ради Хмельницької області

5. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Ізяславське районне бюро технічної інвентаризації »на 2019 рік.

    Додаток: фінансовий план комунального підприємства «Ізяславське районне бюро технічної інвентаризації »на 2019 рік

6. Про виконання Програми організації та проведення районних заходів з відзначення державних і  професійних свят, річниць та ювілеїв пам’ятних історичних дат державного і регіонального значення,  здійснення представницьких заходів на 2014-2018 роки.

7. Про Програму організації та проведення районних заходів з відзначення державних і  професійних свят, річниць та ювілеїв пам’ятних історичних дат державного і регіонального значення,  здійснення представницьких заходів на 2019-2021 роки.

8. Про  виконання районної Програми «Оздоровлен­ня та відпочинок дітей Ізяславського району на 2014 – 2018 роки».

9. Про  районну Програму «Оздоровлен­ня та відпочинок дітей Ізяславського району на 2019 – 2021 роки».

10. Про виконання Програми Програма організаційного забезпечення та підтримки діяльності Ізяславської районної організації ветеранів Організації ветеранів України на 2015-2018 роки.

11. Про виконання комплексної Програма запобігання та  зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та розвитку цивільного захисту Ізяславського району  Хмельницької області на 2014-2018 роки.

12.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на території Борисівської  сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

13.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Дертківської  сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

14.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на території Ріпківської  сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

15. Про затвердження розпорядження голови районної ради.

16. Про виконання плану роботи районної ради за друге півріччя 2018 року та про план роботи на перше півріччя 2019 року.

17. Про перейменування Клубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області імені Героя України  Олега Довгого.

18. Про затвердження  штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

19. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу майна ліквідованих навчальних закладів до комунальної власності сільських рад.

20. Про внесення змін до Програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду Ізяславського району на 2018-2020 роки.

21. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Ізяславському районі на 2016 -2020 роки.

22. Про делегування повноважень Ізяславської районної ради  Ізяславській районній державній адміністрації.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення населеного пункту Христівка Христівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення населеного пункту Сморшки Христівської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

25. Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

26. Про надання матеріальної допомоги.

Інші питання.