Проекти рішень

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

тридцять другої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 26 квітня 2018 року

1. Про виконання районної Програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації, військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2015-2017 роки.

2. Про Програму «Військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2018-2020 роки.

3. Про  виконання районного бюджету   за  1 квартал  2018 року.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

5. Про реорганізацію Мокрецького НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів-дитячий  садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області шляхом приєднання до Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П. Онищука, гімназія» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

6. Про реорганізацію Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області шляхом приєднання до Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області.

7. Про доповнення до  освітнього округу в Ізяславському районі.

8. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначені вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік.

9. Про затвердження Статуту Ізяславської центральної районної лікарні в новій редакції.

10. Про внесення змін до списку присяжних Ізяславського районного суду.

11. Про реформування КП «Ізяславський районний медіа-центр» - видавця друкованого засобу масової інформації районної газети «Зоря Надгориння».

12. Про призначення директора  Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

13. Про призначення директора  Ізяславського районного будинку культури

14. Про надання матеріальної допомоги.