25 сесія

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 

1. Про результати  діяльності Шепетівської місцевої прокуратури на території Ізяславського району.

2. Про Програму організаційного забезпечення та підтримки діяльності Ізяславської організації ветеранів Організації ветеранів України на 2018-2021 роки.

3. Про внесення змін до Програми  забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду Ізяславського району на 2016-2017 роки.

4. Про  доповнення до районної Програми «Турбота на 2016 - 2017 роки».

5. Про доповнення до Програми Програми організації та проведення районних заходів по відзначенню державних  і професійних свят, річниць та ювілеїв пам’ятних історичних дат державного і регіонального значення, інших урочистих подій на 2014-2018 роки. 

6.Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року.

7.Про внесення змін до  районного бюджету  на 2017 рік.

8. Про Програму розвитку агропромислового комплексу  Ізяславського району на 2017 - 2021 роки.

9. Про затвердження проекту щодо встановлення (зміну) меж населеного пункту села Михнів  Михнівської сільської ради Ізяславського  району Хмельницької області.

10. Про затвердження проекту щодо встановлення (зміну) меж населеного пункту села Борисів Борисівської сільської ради Ізяславського  району Хмельницької області.

11. Про затвердження проекту щодо встановлення (зміну) меж населеного пункту села Топірчики  Топорівської сільської ради Ізяславського  району Хмельницької області.

12. Про затвердження проекту щодо встановлення (зміну) меж населеного пункту села Топори  Топорівської сільської ради Ізяславського  району Хмельницької області.

13. Про надання згоди на звільнення (призначення) директорів загальноосвітніх закладів Ізяславської районної ради Хмельницької області.

14. Про визнання загальноосвітніх закладів опорними.  

15. Про хід виконання Програми покращення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та проживають в Ізяславському районі на 2015-2018 роки.

16. Про хід виконання Районної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Ізяславського району на 2014 – 2018 роки».

17. Про надання згоди на передачу майна Ізяславській центральній районній лікарні.

18. Про надавання згоди комунальному закладу «Ізяславський центр ПМСД» на закриття фельдшерських пунктів.

19. Про надавання згоди комунальному закладу «Ізяславський центр ПМСД» на списання транспортних засобів.

20. Про надання матеріальної допомоги .

21. Про підтримку звернення Славутської міської ради Хмельницької області до Кабінету Міністрів України щодо будівництва комплексу з переробки радіоактивних відходів на Хмельницькій АЕС.

Інші питання.