В'ячеслав Яцишен

В зв’язку з подіями, що мають місце на сході України, біля 200 ізяславчан були призвані в лави Збройних сил України. Біля 150 чоловік пішли добровольцями в батальйони територіальної оборони.

Десятки наших земляків проявили неабияку мужність і героїзм під час ведення бойових дій на Сході України. Чимало з них нагороджено орденами та медалями за виконання військового обов’язку.

Одним з таких є старший прапорщик Яцишен В’ячеслав Володимирович, 1971 року народження. Уродженець м.Ізяслава. В Збройних силах України з червня 1995 року. Двічі приймав участь у миротворчих місіях в Косово. В зоні проведення АТО приймав участь в бойових діях з липня по вересень 2014 року.

31 серпня 2014 року при виконанні завдань антитерористичної операції в н.п.Лутугіно Луганської області під час артилерійського обстрілу незаконними збройними формуваннями отримав мінно-вибухову травму, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітини зліва, баротравму правого вуха. Пройшов певний курс лікування.

В ході патогістологічного дослідження в хірургічному відділенні Львівської обласної лікарні в Яцишена В.В. був поставлений діагноз – папілярний рак типової папілярної та фолікулярної будови правої та лівої сторони щитовидної залози. Вданий час проходить сеанс хіміотерапії. Стан здоров’я – незадовільний. лікування та профілактичні заходи потребують чималих фінансових витрат.

Члени  координаційної ради Майдану Ізяславського району, представники волонтерського руху просять надати фінансову допомогу Яцишену В’ячеславу Володимировичу для лікування та проведення реабілітаційних заходів.

Реквізити для безготівкового перерахування коштів:

КБ «А-БАНК», МФО 307770, код ЄДРПОУ 14360080, р/р 29244825503000, Яцишена Валентина Тадеушівна