Про скликання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання

22 січня 2018           Ізяслав                 № 11/2018-ро

Про скликання тридцятої сесії
районної ради сьомого скликання

Керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту районної ради сьомого скликання:

І. Скликати тридцяту сесію районної ради сьомого скликання 23 лютого 2018 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути питання:

1. Про результати діяльності місцевої прокуратури на території Ізяславського району протягом 2017 року.

2. Про Програму  соціально-економічного розвитку Ізяславського району на 2018 рік.

3. Про виконання районного бюджету за 2017 рік.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

5. Про внесення змін до організаційної структури  комунального закладу «Ізяславський центр ПМСД» .

6. Про надання згоди на зміну організаційно-правової форми та на реорганізацію комунального закладу «Ізяславський центр ПМСД» Ізяславської районної ради Хмельницької області в комунальне некомерційне підприємство «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Про утворення спостережної ради Ізяславської центральної районної лікарні.

8. Про виконання плану роботи районної ради за друге півріччя 2017 року.

9. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

10. Внесення змін до Програми «Освіта Ізяславщини на 2016-2020 роки».

11. Про надання матеріальної допомоги.

ІІ.  На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, міського і сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

Голова ради                                                      С.Шлегель