Про скликання тридцять п'ятої позачергової сесії

14 червня 2018 р.     Ізяслав     № 53/2018-ро

Про скликання тридцять п’ятої позачергової сесії
районної ради сьомого скликання

На підставі клопотання Ізяславської районної державної адміністрації №47/03-45-1465/2018 від 11.06.2018 року, керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту Ізяславської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати тридцять п’яту позачергову сесію районної ради сьомого скликання 22 червня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути питання:

1. Про затвердження положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

3. Про надання матеріальної допомоги.

ІІ. На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, міського та сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

Голова ради                                                      С.Шлегель