Про скликання тридцять першої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 березня 2018 року           Ізяслав                 № 31/2018-ро

 

Про скликання тридцять першої позачергової
сесії районної ради сьомого скликання

На підставі клопотання Ізяславської районної державної адміністрації №47/02-31-697/2018 від 12.03.2018 року, керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту Ізяславської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати тридцять першу позачергову сесію районної ради сьомого скликання 20 березня 2017 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути питання:

1. Про ліквідацію Двірецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області.

2. Про ліквідацію Кам’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

3. Про ліквідацію Щурівчицької  загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Ізяславської районної ради Хмельницької області .

4. Про внесення змін до маршрутів руху шкільних автобусів на 2017-2018 навчальний рік.

5. Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Ізяславського району на 2018 рік.

6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Щуровецької сільської ради Ізяславського району Хмельницької області.

8. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що пропонуються до продажу на земельних торгах розташованих на території Дертківської, Кунівської, Сахновецької, Теліжинецької  сільських рад Ізяславського району Хмельницької області.

9. Про безоплатну передачу до комунальної власності територіальної громади міста Ізяслава об’єкта незавершеного будівництва загальноосвітньої школи по вулиці М.Микитюка в місті Ізяславі.

10. Про надання матеріальної допомоги.

ІІ. На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, міського та сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

 

Голова ради                                                      С.Шлегель