Про скликання тридцять дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання

21 вересня 2018 року      Ізяслав      № 94/2018-ро

Про скликання тридцять

дев’ятої сесії районної ради

сьомого скликання

Керуючись пунктом 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 12 Регламенту Ізяславської районної ради сьомого скликання:

І. Скликати тридцять дев’яту сесію районної ради сьомого скликання 18 жовтня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної ради, на якій розглянути питання:

1. Про Програму надання соціальних послуг Центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді в Ізяславському районі на період 2018-2020 роки.

2. Про виконання районного бюджету за 9 місяців  2018 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

4. Про хід виконання районної Програми «Оздоровлен­ня та відпочинок дітей Ізяславського району на 2014 – 2018 роки».

5. Про хід виконання  Програми «Діти Ізяславщини» на 2017 – 2022 роки.

6. Про хід виконання районної Програми «Питна вода Ізяславщини на 2013-2020 роки».

7. Про затвердження Положення про оплату праці керівників комунальних підприємств, установ, закладів Ізяславської районної ради.

8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

9. Про надання матеріальної допомоги .

ІІ. На сесію районної ради запросити голову районної державної адміністрації, міського та сільських голів та депутатів обласної ради, які проживають на території району.

Голова ради                                                      С.Шлегель