ПОВІДОМЛЕННЯ

       На виконання п. 2 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1077, Ізяславська районна рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при Ізяславській центральній районній лікарні, до якої увійдуть представники: районної ради, як засновника закладу; структурних підрозділів з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення районної державної адміністрації; громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я.

         Згідно з даним Порядком, член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

- бездоганна ділова репутація;

- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;

- наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

- відсутність непогашеної судимості.

         Повідомлення про намір утворення спостережної ради направлено до Ізяславської  центральної районної лікарні та районної державної адміністрації.

        Представники громадськості та громадських об’єднань, які відповідають передбаченим вимогам і мають намір бути членами спостережної ради, протягом 10-ти робочих днів (до 14 лютого 2018 року включно) повинні надіслати районній раді пропозиції щодо включення до складу спостережної ради.

        Рішення щодо створення спостережної ради при Ізяславській центральній районній лікарні та її персонального складу буде прийнято на найближчій сесії районної ради.