ОГОЛОШЕННЯ щодо добору кандидатур для включення до складу конкурсної комісії

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею

Відповідно до Закону України «Про культуру», Ізяславська районна рада оголосила  конкурс на заміщення посади директора комунальної установи Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

Керуючись ч.ч. 4,6 ст. 213 Закону України «Про культуру» Ізяславська района рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу комунального закладу культури Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає Ізяславській районнів раді до 16 березня 2018 року включно до 13.00 лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копія статуту громадської організації, завірена належним чином та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для підтвердження відповідного функціонального спрямування). До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті Ізяславської районної ради. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Подані пропозиції розглядаються Ізяславською районною радою протягом 19 – 20 березня 2018 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Ізяславської районної ради: м. Ізяслав, вул. Грушевського, 5, зал засідань районної ради  21 березня 2018 року.

Телефон для довідок: 4-22-80; відповідальна особа – Літвінчук Ірина Василівна, ел.адреса izjaslavrada@ukrpost.ua (з позначкою «документи на конкурс «Ізяславський районний історико-краєзнавчий музей» («назва громадської організації»).