Оголошення щодо добору кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора ІРБК

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Ізяславського районного будинку культури

Відповідно до Закону України «Про культуру», Ізяславська районна рада оголосила  конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Ізяславського районного будинку культури.

Керуючись ч.ч. 4,6 ст. 213 Закону України «Про культуру» Ізяславська района рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Ізяславського районного будинку культури.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

- є членом трудового колективу комунального закладу Ізяславського районного будинку культури.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає Ізяславській районнів раді до 30 березня 2018 року включно до 13.00 лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копія статуту громадської організації, завірена належним чином та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для підтвердження відповідного функціонального спрямування). До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті Ізяславської районної ради. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Подані пропозиції розглядаються Ізяславською районною радою протягом 02 – 03 квітня 2018 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Ізяславської районної ради: м. Ізяслав, вул. Грушевського, 5, зал засідань районної ради  04 квітня 2018 року.

Телефон для довідок: 4-22-80; відповідальна особа – Літвінчук Ірина Василівна, ел.адреса: izjaslavrada@ukrpost.ua (з позначкою «документи на конкурс «Ізяславський районний будинок культури» («назва громадської організації»).