ОГОЛОШЕННЯ на проведення конкурсного добору на посаду

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

на проведення конкурсного добору на посаду директора Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею

Відповідно до розпорядження голови районної ради  від 02.03.2018 р. № 25/2018-ро та керуючись ст. 26 Закону України «Про музеї та музейну справу», ст.ст. 211-215 Закону України «Про культуру», Ізяславська районна рада оголошує проведення конкурсного добору на посаду директора Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею.

Дата оголошення конкурсу: 03 березня 2018 року.

Вимоги до кандидатів: вища освіта; стаж роботи у сфері культури не менше трьох років; володіння державною мовою; здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу має подати такі документи (ст. 214 Закону України «Про культуру»):

1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості.

3. Копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту.

4. Два рекомендаційні листи довільної форми.

5. Мотиваційний лист довільної форми.

6. Інші документи, які на думку кандидата, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Особи, які подають документи відповідають за достовірність поданої інформації.

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею на один і п’ять років.

Місце прийому документів: Ізяславська районна рада, за адресою: м. Ізяслав, вул. Грушевського, 5., контактний телефон 4-22-80, відповідальна особа – Літвінчук Ірина Василівна, ел.адреса izjaslavrada@ukrpost.ua

Дата початку формування конкурсної комісії: 03 березня 2018 року.