Ізяславський районний військовий комісаріат запрошує

Ізяславський районний військовий комісаріат
З А П Р О Ш У Є

громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України першого року служби держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7000 гривень, одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.

Звертатися в Ізяславський районний військовий комісаріат за телефонами: 096-580-0283 – капітан Довгалюк Андрій Сергійович, 068-493-2559 – капітан Лисай Ігор Миколайович;
Ізяславський районний військовий комісаріат – 4-00-15 – черговий, або за адресою: м. Ізяслав, вул. Онищука,3.