«Зорепад» відкрив нові таланти та вийшов за межі району

Традиційно у розпал новорічно-різдвяних свят, а саме 17 січня, в Ізяславському районному будинку культури відбувся фестиваль естрадної пісні «Зорепад-2014».  На святковій сцені співали, грали і радували гостей вже відомі і визнані глядачами Оксана Станійчук, яка перенесла всіх в голлівудську атмосферу піснею «Острый ритм», Ірина Блащук та Ольга Васильчук з Плужного, що повернули на рідну землю піснею «Україна колядує» та «Українським попурі», як завжди ліричні  Микола Коваль («Аеропорт») і Юрій Шагун («Без тебе»), Олександр Дегодюк («Пісня буде поміж нас»), Народний аматорський ансамбль духової музики «Музики Надгориння», що обрав цього року для виступу запальні латиноамериканські мотиви, ВІА «Живий звук» Ізяславського РБК з яскравим «Музичним конфетті» та піснею «Надія є».

Вперше на сцені «Зорепаду» засвітились такі «зірки» як Наталія Бабійчук («Я твоя»), Жанна Бойко, Роман Гріффін. Реп-композиції у виконанні дуетів у складі Жанни Бойко та Діми Веста («Странный мир»), Романа Гріффіна та Діми Веста («Настрій») запам’ятались навіть тим, для кого ця музика незвична.

Несподіваним відкриттям фестивалю став дует Володимира Левченка та Діми Веста – яскраве сполучення шансону та репу викликало бурхливу реакцію глядача.

Цього року «Зорепад» вийшов за межі Ізяслава і став міжрайонним. В програмі фестивалю виступив Джаз-Бенд «Драйв» з Полонного (керівник Валентин Ярославський). Гості дійсно додали драйву майстерним виконанням джазових та рокових композицій. Завершився «Зорепад – 2014» фінальною авторською піснею «Забудь» у виконанні групи «Драйв» (солісти Тетяна Ярославська та Валерій Стремедловський). Пісня була підхоплена всіма учасниками фестивалю, які вийшли на сцену під вдячні оплески ізяславчан.

Сподіваємось, що цьогорічний «Зорепад» створив глядачам  дійсно святковий настрій і запам’ятається їм надовго, чому сприяла і нова звукова апаратура, і світлові ефекти. Адже такими є вимоги часу – шоу має бути яскравим. І хоча щороку з’являються нові виконавці, які доносять до глядачів різні жанри музичного мистецтва, тепла та дружня атмосфера Різдвяного Зорепаду залишається незмінною.

І.Жерновая, методист районного будинку культури