Знайомство з Ізяславщиною продовжилося

Під час робочої поїздки на Ізяславщину, голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха разом з головою райдержадміністрації Віктором Розумним та головою районної ради Михайлом Борисюком побував на будівельному майданчику ТОВ «Агротрейд Логістика» в м.Ізяслав, де зводиться зерно-зберігальний комплекс.

Знайомив керівників з ходом будівельних робіт генеральний директор підприємства Олександр Височин. Олександр Петрович розповів, що дане підприємство створено компанією «Текно Формурлд С.А.Л» (м.Бейрут, Ліванська республіка), робота якого полягатиме в збереженні та доробці сільськогосподарської продукції рослинництва. Таким чином в грудні цього року планується введення в експлуатацію 1 складу силосного типу, потужністю 5 тис.тонн одночасного  зберігання, а в 2014 році запустити ще 4 склади, потужністю по 15 тис.тонн. Засновником  планується інвестувати в даний об’єкт близько 20 млн. гривень. Крім того, керівник підприємства відзначив, що з перших днів роботи в нашому місті відчувається постійна підтримка з боку районної та міської влади, досить оперативно вдалось вирішити питання щодо виділення земельної ділянки під даний об’єкт, площею 760 м2.

Спілкуючись з представниками товариства, керманич області відмітив, що інвестиційний проект, який реалізовується в Ізяславі, є вкрай важливим. Адже, в першу чергу, дане підприємство буде побудоване за рахунок капіталовкладень іноземної фірми та сприятиме розвитку вітчизняної економіки за рахунок сплати податків та створення додаткових робочих місць. На даний час, коли щороку аграріями нарощується валове виробництво збіжжя, в області гостро стоїть питання щодо будівництва подібних підприємств. Також Василь Степанович наголосив, що Президентом України Віктором Януковичем  поставлено завдання щодо створення належних умов для налагодження та розвитку  виробництва.

Ще одним об’єктом, який відвідав Василь Ядуха 5 листапада разом з головою райдержадміністрації Віктором Розумним та головою районної ради Михайлом Борисюком, була Замкова виправна колонія №58. Про роботу установи та пенітенціарної системи у Хмельницькій області розповіли Тимофій Якимчук, начальник управління ДПтС України у Хмельницькій області та Володимир Хомяков, начальник ЗВК №58.

Під час перебування в колонії гості ознайомились з виробництвом підприємства, оглянули храм, їдальню, лазню, корпус для утримання засуджених до довічного ув’язнення, підсобне господарство. До уваги керівників були представлені зразки продукції, що виробляються підприємством. Це й різноманітні вироби з дерева, товари широкого вжитку, високовольтне електроустаткування, одяг, металеві вироби тощо. Голову облдержадміністрації найбільш зацікавило те, ще засуджені успішно займаються виробництвом паливних пілетів, які користуються широким попитом закордоном. На базі виробничого підрозділу ЗВК №58 встановлено 3 лінії, вартістю 900 тис.грн кожна, які виготовляють ці паливні гранули з відходів переробки деревини. З початку року даної продукції виготовлено в обсязі 515,7 тонни. Слід зазначити, що у 2012 році ЗВК №58 саме завдяки виробництву пілетів стала лауреатом  регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у номінації «Товари виробничо-технічного призначення».

Спілкуючись з керівниками пенітенціарної системи, Василь Степанович відзначив  важливість забезпечення належного рівня виробництва, а також наголосив на тому, що в Ізяславській ЗВК №58 забезпечується належне дотримання умов перебування засуджених, що підтверджено нещодавнім візитом до установи делегації з Польщі. Керівник області зазначив, що Україна зараз, як ніколи, має  широко реалізовувати європейські стандарти у всі сфери житєдіяльності, в тому числі й в пенітенціарній службі, як того вимагає обраний державою шлях та Президент України Віктор Янукович.