Засідання президії районної ради

2 жовтня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова ради Борисюк М.С. Як зазначив Михайло Степанович, виникла необхідність скликати чергову двадцять шосту сесію районної ради, на якій пропонується розглянути сімнадцять питань.

Зокрема, пропонується затвердити низку нових Програм, серед них: районна Програма забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення на 2013 – 2017 роки, Програма створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Ізяславському районі. Крім того, заслухати звіти про виконання чотирьох Програм, а також інформації про хід виконання двох діючих Програм.

Крім того, на черговій сесії районної ради планується розглянути питання: про розгляд депутатських запитів, про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, про звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, землекористування та соціального розвитку села, про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства «Ізяславська центральна районна аптека № 8» та інші.

Всі питання порядку денного чергової районної ради були погоджені членами президії та будуть винесені на пленарне засідання ради, яке відбудеться 1 листопада 2013 року о 10-й год. в залі районної державної адміністрації.