Засідання форуму в рамках спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ»

5 лютого в залі районної ради відбулося засідання  форуму в рамках спільного  Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», в якому взяли участь заступник голови районної ради Михайло Борисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, начальник відділу освіти молоді та спорту Наталія Кирилюк, головний лікар центру ПМСД Сергій Літвінчук, сільські голови та голови громадських організацій.

Провів засідання представник Хмельницького ресурсного центру, координатор Проекту в нашому районі Ігор Клепач.

Учасники зустрічі обговорили інформацію Кунівського сільського голови Ярослава Качура щодо реалізації мікропроекту  громадської організації «Наш Кунів» Кунівської сільської ради - капітального ремонту школи, а саме заміни вікон. Заслухавши та обговоривши інформацію, учасники форуму вирішили затвердити до впровадження мікропроект Кунівської громади, забезпечивши бюджетне співфінансування. Загальна вартість мікропроекту складає 293843,00 грн, в тому числі: ПРООН – 123950,00 грн, громадська організація – 14693,00 грн, бюджетні кошти – 145200,00 грн, приватний сектор – 10000,00 грн.

Окрім того, після завершення офіційної частини форуму, керівники району разом з координатором проекту вручили сертифікати керівникам громадських організацій Нового села та Плужного, які в рамках 3 фази Проекту реалізовували заходи з енергозбереження у фельдшерському пункті с.Свириди  та вуличного освітлення у с.Плужне.

Хочеться відмітити, що лише єдність та ініціативність сільських рад, громади села, керівництва району дають можливість реалізовуватися таким проектам.

О.Драйна