Забезпечення військовослужбовців – на контролі влади та громади

Хмельницька обласна рада спільно з облдержадміністрацією та обласним військовим комісаріатом підтримали ініціативу громадськості з приводу отримання повної та достовірної інформації про матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

Оскільки, як розповідають рідні та близькі бійців, вони не повністю забезпечені одягом та військовою амуніцією.

З цією метою перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський та заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату Леся Стебло разом із активістами Хмельницької ради Майдану та обласним військовим комісаром Сергієм Присяжнюком побували на речових складах однієї з військових частин міста Хмельницький. На забезпеченні цих складів знаходиться більше сотні військових частин всього західного регіону.

У складських приміщеннях представники влади та громадськості побачили значну кількість натільної та медичної білизни, тільняшок, футболок, шапок, спальників, берців та камуфляжних курток. Окрім того, сповна на складах фляг, казанків, сталевих шоломів, речових мішків, брезентів, рюкзаків, плащ-наметів тощо.

Як було зазначено керівником речових складів, військовим спорядженням забезпечувалися військовослужбовці трьох мобілізаційних хвиль. І на сьогоднішній день проблеми із забезпеченням військових частин речовим майном немає. У зв’язку із військовими діями на

сході, відправлення майна у частини проводиться цілодобово. Наразі на територію складів надходять все нові й нові партії різноманітного військового спорядження з фабрик.

«Матеріально-технічне забезпечення майном військовослужбовців налагоджено, але, на жаль, не може повністю задовольнити усіх нинішніх вимог. Наразі діюча нормативна база не досконала і не враховує реальної ситуації, яка склалася в нашій країні. Тому доводиться долучатися до закупівлі одягу та військової амуніції підприємцям, установам та багатьом

небайдужим людям», - прокоментував результати поїздки перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський.

Інформація із сайту http://oblrada.km.ua/