З нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана

З нагоди Міжнародного дня  громадян похилого віку та Дня ветерана в приміщенні районного будинку культури відбулася зустріч керівництва району з головами первинних ветеранських організацій Ізяславщини та ветеранами, які ведуть активну громадську діяльність. Розпочав зустріч  голова  районної ради ветеранів Олексій Стромелюк. З ходом реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в Ізяславському районі щодо соціального захисту громадян виступив голова районної державної адміністрації Віктор Розумний. Про будні районного життя розповів та привітав присутніх голова районної ради Михайло Борисюк. Після цього відбувся діалог ветеранів з керівниками району, а також з присутніми на зустрічі представниками міської ради, управління  соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування та інших організацій, які опікуються  людьми похилого віку. По закінченню зустрічі розпочалася концертна програма, в якій взяли участь хор ветеранів районного будинку культури та окремі виконавці – аматори сцени. Голова райдержадміністрації Віктор Розумний та голова районної ради Михайло Борисик нагородили грамотою хор ветеранів за творчі здобутки та з нагоди 5-ої річниці з часу заснування колективу. Закінчився захід  відвідуванням історико-краєзнавчого музею, де для учасників зустрічі було організовано цікаву екскурсію.