З МИСТЕЦТВОМ ПО ЖИТТЮ. Успіхи та досягнення Ізяславської дитячої школи мистецтв.

Любити мистецтво свого народу є загальносвітовим явищем для кожної людини в кожній країні. Культура українського народу є однією з найрізноманітніших у світі і збереження мистецьких традицій є честю кожного громадянина нашої держави. Викладачі та учні Ізяславської ДШМ з великою любов’ю та відповідальністю ставляться до цієї місії, бо хто ж, як не наші діти та їх наставники, мають берегти та примножувати здобутки наших поколінь, світогляд наших предків, представляти мистецьку творчість нашого рідного краю у всьому світі, щоб Україну знали і пам’ятали як культурно-розвинуту державу.

З початку навчального року колектив та учні школи приймають активну участь у різноманітних концертах, фестивалях та конкурсах. Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «БАРВОГРАЙ» (керівник Зоряна Кузема) здобув 1-ше та 2-ге місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. В. Глушенкова, в якому брали участь представники шести областей України.

Зразковий ансамбль бального танцю «ПЛЕЯДА» (керівник Руслан Кузема) та Зразковий ансамбль сучасного танцю «ОКСАМИТ» (керівники Руслан та Зоряна Куземи) на Всеукраїнських змаганнях сучасних танців «ЗІРКИ ПОДІЛЛЯ – 2015» здобули чотири перших місця! У всіх номінаціях! В конкурсі брали участь представники семи областей України.

Викладач академічного сольного співу Марія Юзик та концертмейстер Наталія Галімська здобули друге місце в обласному конкурсі творчої майстерності викладачів-вокалістів.

Зведений хор нашої школи (керівник Оксана Станійчук, концертмейстер Надія Носковська) на обласному фестивалі хорового мистецтва «СПІВАЄ ЮНІСТЬ УКРАЇНИ» здобув 2-ге місце, а також на обласному фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «ПОДІЛЬСЬКА ЛІРА» також зайняв 2-ге місце. На вищевказаному конкурсі здобула перемогу та 1-ше місце учениця 8-го класу Загородня Анастасія (викладач Марія Юзик, концертмейстер Наталія Галімська), і четверте місце отримав вокальний ансамбль «КОНТРАСТ» (керівник Оксана Станійчук, концертмейстер Вікторія Кушнір).

Ось такі наші досягнення. Колектив та учні Ізяславської дитячої школи мистецтв мають тверде бажання і надалі працювати за для збереження та збагачення мистецької та культурної спадщини нашого народу. Ми щиро вдячні за фінансову та моральну підтримку у всіх вищевказаних заходах батькам наших учнів, начальнику відділу освіти, молоді та спорту району Кирилюк Наталії Леонідівні, начальнику фінансового управління району Журавлю Сергію Володимировичу, директору ФГ «АГРО-ІНВЕСТ» Павлюку Петру Миколайовичу, керівництву нашого району.

За інформацією Ізяславської ДШМ.