Втілення Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» продовжується

Черговий форум з втілення Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відбувся сьогодні, 22 травня, в залі засідань районної ради. На ньому були присутні координатор Проекту в Хмельницькій області Ігор Клепач,  голова районної ради Михайло Борисюк, голова райдержадміністрації Микола Камінський, сільські голови та керівники громадських організацій з Мислятина, Михнова, Білевого, Радошівки, Сахновець, Тернавки.

Про хід робіт в рамках реалізації другої фази Проекту в нашому районі проінформував  Ігор Клепач. Він також повідомив про те, що 20 травня в Україні практично дано старт третій фазі Проекту. Під час засідання були обговорені проблемні питання, які виникли на місцях під час проведення робіт. Присутні заслухали інформацію Тернавського сільського голови Василя Мельника щодо майбутньої участі громадської організації «Крок у майбутнє» с.Тернавка у втіленні мікропроекту, що передбачає встановлення сонячних батарей для вуличного освітлення.

Учасники форуму одноголосно  підтримали даний мікропроект, після чого відповідні документи будуть  направлені у Київ для подальшого затвердження. Насамкінець присутні  прийняли резолюцію форуму.

С.Охремчук