Визначено учасників 3 фази Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

4 грудня в обласному центрі Хмельницьким ресурсним центром було проведено робочу нараду по визначенню претендентів на участь у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Під час її проведення було визначено територіальні громади, які в подальшому братимуть участь у реалізації власних мікропроектів. Конкурсний відбір учасників проводився з врахуванням таких критеріїв, як соціально-економічний розвиток, забезпечення питною водою, медичне обслуговування, стан навколишнього природного середовища, енергоефективність та стан систем енергопостачання, мотивація до участі у Проекті, готовність до зобов’язань.

Слід зазначити, що серед 14 сільських рад нашого району, які виявили бажання співпрацювати з ЄС/ПРООН в рамках Проекту та оформили відповідні заявки, було визначено лише 4 учасники. Це Білогородська, Плужненська, Кунівська та Новосільська сільські ради. В резерв були внесені територіальні громади Михнова, Поліського та Великих Пузирок.

В наступному році на громади цих сіл чекає ще маса роботи. Адже їм необхідно визначитись з напрямком власних мікропроектів, розробити та затвердити їх, і, найголовніше, об’єднатись навколо спільної ідеї та покращити інфраструктуру свого населеного пункту, в чому їм готова допомогти європейська фундація.