Вища влада дослухалась до думки громади при призначенні голови райдержадміністрації

Минуло близько місяця з того часу, як на народному віче громада району внесла пропозицію призначити на посаду голови райдержадміністрації Миколу Камінського. З проханням призначити Миколу Миколайовича керівником виконавчої гілки влади району до облдержадміністрації звернулись й депутати районної ради. І ось 5 травня на Ізяславщину прибув перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин, аби представити керівникам державних органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району нового голову райдержадміністрації, яким відповідно до розпорядження виконуючого обов’язки Президента України, голови Верховної Ради Олександра Турчинова від 30 квітня №801/2014-рп призначено Миколу Камінського.
     Перш за все, Олександр Симчишин наголосив на тому, що новому керівнику доведеться працювати в надскладних умовах економічної кризи та в період зовнішньої загрози територіальній цілісності держави. Але він висловив свої переконання, що навіть в такий важкий час Микола Миколайович здатен ефективно налагодити роботу та спроможний забезпечувати життєдіяльність району. Новопризначений голова адміністрації відзначив, що докладе максимум зусиль, аби реалізувати всі намічені плани і готовий дослухатись до думки кожного, щоб покращити соціально-економічне становище району. В свою чергу, голова районної ради Михайло Борисюк привітав Миколу Камінського з призначенням на таку відповідальну посаду і запевнив, що і він, і весь депутатський корпус, готові  спільно з райдержадміністрацією працювати над поставленими завданнями.

Довідково. Микола Миколайович Камінський народився 19 серпня 1967 року. До призначення на посаду голови райдержадміністрації тривалий час працював керівником сільськогосподарського ТОВ «Агрос-Віста» с.Сахнівці. Закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію та має вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит». Член всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутат Хмельницької обласної ради шостого скликання, яким був обраний по мажоритарному виборчому округу. Досвідчений керівник та аграрій. Вся його трудова діяльність, яку він розпочав механізатором, пов’язана з агропромисловим комплексом.