Виїзний прийом громадян у Куневі

24 жовтня голова районної ради Михайло Борисюк взяв участь у виїзному прийомі громадян, який проводив голова райдержадміністрації Віктор Розумний разом з іншими спеціалістами органів державної влади на території Кунівської сільської ради. Під час перебування у Куневі керівники району у супроводі сільського голови Ярослава Качура та керівника ТОВ «Кунівське» Анатолія Матвійчука ознайомились з роботою місцевого сільськогосподарського товариства, де нещодавно встановлено лінію безконтактного доїння молока. Крім того, вони відвідали місцевий будинок культури, бібліотеку, дитячий садок та загальноосвітню школу.

Під час робочої поїздки посадовцями було надано методичні рекомендації, проведено прийом громадян, на якому місцеві жителі порушували, здебільшого, питання соціального захисту. Керівники району високо оцінили роботу місцевого органу самоврядування у питаннях благоустрою території, утримання закладів соціальної сфери та співпраці сільської ради з місцевим товаровиробником.

Вл.інф.