Відбувся VІ районний форум «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

19 вересня в залі засідань районної ради відбувся VІ форум «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» під керівництвом координатора нашого району І.В. Клепача. В роботі форуму  взяли участь заступник голови районної ради О.В. Колоднюк та заступник голови райдержадміністрації Р.І. Ткаченко.
Значна частина сільської місцевості нашого району не газифікована і має неефективні системи опалення на об’єктах комунальної власності, що призводить до значних витрат і низької якості послуг. З метою сприяння реалізації Проекту ЄС/ПРООН, в сільській місцевості використовуються доступні технології, які підвищують ефективність використання наявних традиційних енергоресурсів або дозволяють використовувати альтернативні джерела енергії.
Виступаючи перед присутніми на форумі, Ігор Клепач зазначив, що найближчим часом буде оголошено про початок ІІІ фази Проекту і для того, щоб  Хмельницька область знову взяла участь у Проекті, потрібно завершити заплановані роботи, проплатити кошти за мікропроекти, які мають бюджетні призначення, подати звіти до 1 грудня та виконати усі планові показники, які стояли перед районом та областю на 2013 рік.
Разом з тим, Ігор Володимирович вручив сертифікат про завершення робіт Радошівській громадській організації "Поступ XXI".

Далі було розглянуто питання щодо подальшої реалізації проекту з енергозбереження та енергоефективності Сахновецької громадської  організації. Виходячи з цього та з метою досконалої реалізації проекту МРГ-2, на форумі було затверджено до впровадження мікропроект громади Сахновецької сільської ради – енергозберігаючі заходи в Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ст. шляхом заміни існуючого котла на сучасний, більш ефективний, який працює на твердому паливі, забезпечивши бюджетне співфінансування.
Також було прийнято рішення про оголошення районного конкурсу дитячого малюнка серед школярів загальноосвітніх шкіл на тему «Енергоефективність та енергозбереження».

О. Драйна