Відбувся черговий форум

Минулого тижня в залі засідань районної ради відбувся черговий форум в рамках спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».  Адже впродовж 2014-2017 років на Ізяславщині в рамках третього етапу даного проекту власні мікропроекти мають реалізувати громадські організації 4 сільських рад:  Білогородської, Плужненської, Кунівської та Новосільської.

Провів черговий форум Ігор Клепач, представник Хмельницького ресурсного центру, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Крім того, у його роботі брали участь голова  районної ради Михайло Борисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук. Також були присутні сільські голови та голови громадських організацій, які беруть участь у цій фазі проекту.

Перш за все, представник ресурсного центру, як зазвичай, розповів на якому етапі зараз знаходиться робота щодо впровадження затверджених мікропроектів. А далі було заслухано інформацію Новосільського сільського голови Олександра Шрейдера щодо реалізації мікропроекту з капітального ремонту фельдшерсько-акушерського пункту у с.Свириди. Олександр Васильович коротко розповів, які ремонтні роботи плануються в даному приміщенні. Ознайомившись з усіма аспектами з його реалізації, на форумі було затверджено до впровадження мікропроект громадської організації «Добробут заради майбутнього» Новосільської сільської ради, забезпечивши бюджетне співфінансування на капітальний ремонт ФАПу с.Свириди. Загальна вартість даного проекту складає 243038 грн, в тому числі дольова участь розподіляється наступним чином: ПРООН – 103250 грн, громадська організація – 12153 грн, місцевий бюджет – 107635 грн, комунальне підприємство «Нове Село» – 20000 грн.

На засіданні також були обговорені питання щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на мікропроекти, що реалізовуватимуться на територіях Білогородської, Кунівської та Плужненської сільських рад та інші організаційні питання.

О.Драйна