Відбувся черговий форум ЄС/ПРООН

13 червня в залі засідань районної ради відбувся черговий форум учасників проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який провів його координатор  Ігор Клепач. В роботі форуму взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Розумний та голова районної ради Михайло Борисюк.

Під час зібрання учасники форуму розглянули питання щодо подальшої реалізації проектів з енергозбереження та енергоефективності. Зокрема, Ігор Володимирович вручив відповідний сертифікат про успішне завершення робіт Михнівській громадській організації, яка проводила заміну вікон на металопластикові у Михнівській ЗОШ І-ІІІ ст. На стадії завершення такі ж роботи по заміні вікон у загальноосвітніх школах у Мислятині, Радошівці та Білевому. Основною перешкодою для закінчення розпочатої справи -  обмежені ліміти фінансування в Управлінні держказначейства.

Після повного завершення проектів з енергозбереження, громадські організації з Нового Села, Мислятина та Сахновець можуть приступити до реалізації своїх проектів з енергоефективності, на що отримають відповідне співфінансування з ЄС/ПРООН. Слід зазначити, що громадські організації цих сіл виграли конкурс мікро проектів. Тому на форумі 2 проекти були погоджені його учасниками. Зокрема, старт був даний Новосільській громаді, яка буде монтувати зовнішнє освітлення вулиць на сонячних батареях, та Мислятинській громаді, яка встановлюватиме тепловий насос для обігріву дитячого садка. Проект Сахновецької сільської ради, який передбачає заміну котла для опалення на піролізний в місцевій школі, перебуває на експертизі. Після остаточного погодження він буде затверджений на подібному зібранні.

Голова райдержадміністрації та голова районної ради пообіцяли, що лише сприятимуть тому, аби проекти були повністю реалізовані та запевнили, що в наступному році обов’язково в районному бюджеті будуть передбачені кошти для співфінансування всіх трьох мікропроектів.