Відбулося засідання президії районної ради

22 липня 2013 року під головуванням голови районної ради М. Борисюка відбулося засідання президії районної ради, на якому було погоджено дату проведення та порядок денний двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради.

В обговоренні, крім членів президії, взяли участь: С. Панчук – заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації, Р. Конончук - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, та О. Агапій – головний лікар Ізяславського району.

Загалом на розгляд позачергової сесії, як відзначив голова ради, пропонується розглянути дев’ять питань, а саме:

1. Про результати  розгляду депутатських запитів.

2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.

4. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року.

5. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на реорганізацію Коминської ЗОШ І ст. Ізяславської районної ради Хмельницької області у Коминський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області.

6. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на передачу Коминського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячий садок» Ізяславської районної ради Хмельницької області у комунальну власність Білотинської сільської ради.

7. Про надання згоди відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на тимчасове призупинення функціонування загальноосвітніх шкіл І ступеня Ізяславської районної ради Хмельницької області.

8. Про звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради.

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

По другому та третьому питаннях присутніх проінформувала С. Панчук. Світлана Іванівна коротко зупинилася на показниках районного бюджету за перше півріччя поточного року, а також озвучила причини зменшення надходжень та невиконання планових показників бюджету. В обговоренні цих питань активну участь взяли депутати В. Якимчук, В. Яцков, О. Лех, а також головний лікар району О. Агапій.

Особливо жваво обговорювалися питання, що стосувалися тимчасового призупинення функціонування та реорганізації освітніх закладів району. З цього питання перед присутніми виступив Р. Конончук. Як зазначив Ростислав Борисович, в нашому районі спостерігається зменшення контингенту учнів. А тому постає питання припинення діяльності тих шкіл, де навчається незначна кількість дітей, та підвезення їх до базових навчальних закладів, що забезпечують надання якісної освіти та обладнані всім необхідним для належного побуту учнів. В обговоренні питання взяли участь депутати: А. Матвійчук, Л. Франко, В. Левченко, В. Якимчук, В. Яцков.

Всі питання порядку денного двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради були погоджені членами президії та будуть винесені на пленарне засідання ради, яке відбудеться 25 липня поточного року о 10-й год. в залі районної державної адміністрації.