Відбулося чергове засідання Президії Української асоціації районних та обласних рад

8 липня голова обласної ради Микола Дерикот взяв участь у розширеному засіданні Президії Української асоціації районних та обласних рад, яке відбулося у Ялті.

Відповідно до порядку денного очільники рад розглянули питання, що стосується редакції розділу проекту Конституції України в частині місцевого самоврядування.

Українська асоціація районних та обласних рад висловила свою підтримку проголошеним Президентом України намірам у проведенні реформ місцевого самоврядування і звернулася до нього з проханням розглянути питання про видання Указу Президента України щодо схвалення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Президент Асоціації Сергій Чернов доповів про результати засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, що проходило 3 липня в Тбілісі.

Члени Президії розглянули також ряд інших актуальних питань – про проект закону про внесення змін до Перехідних положень Податкового кодексу України (щодо орендної плати за водогосподарські об’єкти), про стан фінансування Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування, про проведення у другій декаді вересня цього року наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування та інші.

Джерело http://oblrada.km.ua