Відбувся семінар в рамках Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

У минулу п’ятницю 27.03.2015 року у районній раді  відбувся семінар за участю  сільських голів та представників громадських організацій тих територіальних громад, де найближчим часом  реалізовуватимуться енергозберігаючі заходи  в рамках  Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Нагадаємо, що під час чергової фази проекту  такі заходи здійснюватимуться на територіях Новосільської, Білогородської, Плужненської та Кунівської  сільських рад. Оскільки ряд громад та керівників ГО працюватимуть над втіленням Проекту вперше, то темою семінару стало ознайомлення  з правилами  підготовки мікропроектної пропозиції, тобто заявки на грант в межах Проекту МРГ, підготовленої, заповненої та оформленої  у запропонованій формі, з відповідними документами. Провів семінар координатор Проекту  ЄС/ПРООН, представник  Хмельницького ресурсного центру  Ігор Клепач.