Відбулася позачергова п’ята сесія Ізяславської районної ради

У п’ятницю, 19 лютого, в залі засідань районної ради відбулася  позачергова п’ята сесія Ізяславської районної ради. В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Борис Яцков.

Сесія розпочалася із вшанування хвилиною мовчання пам’яті тих, хто віддав своє життя два роки тому під час подій на Майдані, та тих, хто рік тому  поліг під Дебальцево. Далі депутати  перейшли до розгляду питань порядку денного. Вони заслухали інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Сергія Журавля про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Приводом для внесення змін стало  виділення Мінрегіонбудом 9 млн. 401 тис. грн. на реконструкцію  центральної районної поліклініки. Беручи участь у співфінансуванні даних робіт,  рішенням сесії з районного бюджету виділено  940 тис. 100 грн.

Голова  бюджетної комісії Тамара Камінська проінформувала депутатів  про надходження заяв на надання матеріальної допомоги на лікування. Таких звернень цього разу надійшло 28. Задовольнивши їх, допомога була надана на загальну суму 17100 грн.

Насамкінець депутати висловили  ряд побажань щодо підготовки  до наступної, чергової  сесії районної ради, яка відбудеться 3 березня.