Відбулася обласна конференція лікарів-анестезіологів та лікарів-реаніматологів медичних закладів Хмельницької області

12 грудня на базі Ізяславської центральної районної лікарні відбулася обласна конференція лікарів-анестезіологів та лікарів-реаніматологів  медичних закладів Хмельницької області.

Перед початком засідання для присутніх учасників було проведено ознайомлення з матеріально-технічною базою Ізяславської ЦРЛ та  продемонстровано про значні досягнення за останні роки функціонування медичного закладу. Особливу цікавість учасників конференції викликало відвідування нового приміщення відділення анестезіології інтенсивної терапії.

​Відкрив засідання конференції головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій, поінформувавши присутніх про мету і важливість даного заходу, а також побажавши усім плідної роботи, отримання чимало корисної інформації та задоволення від спілкування. Від імені керівників району учасників зібрання привітав голова районної ради Сергій Шлегель. Вітаючи учасників зібрання, він  висловив задоволення і гордість від того, що захід такого рівня відбувається саме на Ізяславщині.

Відзначив великі заслуги та високий кваліфікаційний рівень професіоналів. Подякував лікарям за те, що в нелегкі часи, коли відбуваються великі зміни і кардинальні реформи, вони з честю виконують свій професійний обов’язок. Також ним було зазначено, що районна рада та районна державна адміністрація постійно приділяють  значну увагу покращенню матеріально-технічного забезпечення місцевого медичного закладу та його відділень.

Після цього учасники конференції перейшли до теоретичної частини, де своїми напрацюваннями і накопиченим досвідом поділилися по різних напрямках анестезіологічної служби.