Відбулася 26 сесія районної ради

У роботі чергової 26 сесії  районної ради, що відбулася 1 листопада,  взяли участь  депутати районної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови та інші запрошені на сесійне засідання. Також  були присутні  народний депутат України  Ігор Сабій та депутат обласної ради Олександр Агапій.

Сесія розпочалася з розгляду  депутатських запитів щодо встановлення власника землі, на якій розташовувався колишній  біоміциновий завод у Плужному, неякісного мобільного зв’язку та роботи казначейської служби, з якими звернулися депутати районної ради Віктор Петровський, Борис Блащук і Володимир Левченко. Далі голова районної ради Михайло Борисюк зачитав депутатське звернення  Віктора Марченка до прокуратури району, міської ради, санепідстанції стосовно правомірності розширення мережі мобільного зв’язку і встановлення в зв’язку з цим обладнання  поруч з навчальним закладом, який він очолює. Було знято з контролю попередній депутатський запит Миколи Артюха щодо ремонту  приміщення будинку культури  у Михлі. З інформацією про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік виступив  та відповів на запитання депутатів начальник управління фінансів Сергій Журавель. Присутні  заслухали ряд інформацій про хід виконання Програм, зокрема, профілактики злочинності в районі, правової освіти населення, імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб та ін. Всього під час сесійного засідання  було розглянуто  понад 20 питань порядку денного.

Виступив перед присутніми голова райдержадміністрації Віктор Розумний. Віктор Федорович розповів про те, над чим нині працює  колектив райдержадміністрації та він особисто, про плани на найближче майбутнє.

Про свою депутатську діяльність проінформував народний депутат України проінформував Ігор Сабій, а також відповів на питання, які надійшли на його адресу.

С.Охремчук