Відбулась тридцять третя позачергова сесія районної ради

28 травня 2014 року відбулась тридцять третя позачергова сесія Ізяславської районної ради.

Розпочав та провів сесію голова районної ради Михайло Борисюк. Також в роботі засідання, окрім народних обранців, взяли участь голова райдержадміністрації Микола Камінський, міський голова Валентин Паньковський, депутати обласної ради Олександр Агапій та Петро Павлюк, керівники силових структур району й інші запрошені. Спочатку Михайло Борисюк ознайомив присутніх з порядком денним, який після внесення поправок був погоджений. Зокрема, депутати вирішили відкласти на наступну сесію кадрове питання - призначення керівника центральної районної бібліотеки, мотивуючи  тим, що необхідно більш ретельно ознайомитись з претендентами на цю вакансію.

Першим було розглянуто проект рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, з яким ознайомила заступник начальника управління фінансів Світлана Панчук. Депутати після озвучення інформації прийняли рішення з даного питання, але вирішили  відкласти фінансування заборгованості підрядникам у сумі 562 тис.грн, що проводили капітальний ремонт поліклініки ЦРЛ, яка, як відомо, частково зруйнована. Далі народні обранці внесли зміни до постійної комісії з бюджету та фінансів, що поповнилась одним депутатом, затвердили низку технічних документацій на землі, які знаходяться за межами населених пунктів району, надали матеріальну допомогу на лікування для жителів району, що звернулись з відповідними заявами, на суму 5500 грн та перейшли до процедури обрання заступника голови районної ради.

Голосування за кандидатів, як і на минулому засіданні, відбувалось у два тури. Під час першого туру депутати віддавали свої голоси за Валентину Кукуріку, Сергія Франкова та Віктора Яцкова. За підсумками волевиявлення із 47 присутніх депутатів Валентину Кукуріку підтримало 22, Сергія Франкова – 11 та Віктора Яцкова 9 колег, проти всіх проголосували 5 депутатів. За пропозицією голови ради під час проведення другого туру голосування відбувалось лише за 1 кандидата, який набрав найбільше голосів, тобто за Валентину Кукуріку. Але й в другому турі для того, щоб бути обраною на цю посаду, її не вистачило підтримки принаймні 4 народних обранців, оскільки за її призначення проголосувало лише 27 депутатів. Таким чином вже вдруге депутати не змогли досягнути єдності в даному питанні і, як стало зрозуміло зі слів голови районної ради, найймовірніше в цьому скликані голова допрацьовуватиме без заступника.