Відбулась двадцять четверта сесія районної ради

Чергова двадцять четверта сесія районної ради стала однією з тих, коли депутати, плідно попрацювавши в постійних комісіях, заздалегідь опрацювавши всі матеріали, змогли у день сесійного засідання оперативно розглянути близько 30 питань порядку денного. У роботі сесії, окрім депутаті районної ради, взяли участь народний депутат України Ігор Сабій, депутат обласної ради Олександр Агапій та запрошені на засідання. Перед початком роботи голова районної ради Михайло Борисюк від імені всього депутатського корпусу привітав медичних працівників району з професійним святом, а також представив присутнім нещодавно обраного Великопузирківського сільського голову Олександра Федорчука.
     Депутати заслухали інформацію про підсумки проміжних виборів депутата районної ради по виборчому округу №7. Нагадаємо, що в результаті даних виборів депутатом було обрано Олену Денисюк.
     Далі голова районної ради Михайло Борисюк ознайомив депутатів і запрошених з відповідями що надійшли на попередні депутатські запити. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ростислав Конончук проінформував про хід виконання районної програми «Молодь Ізяславщини» на 2011-2015 роки. Він, зокрема, зупинився на питанні літнього оздоровлення дітей і попросив присутніх у залі керівників посприяти  відпочинку дітей в оздоровчому таборі «Світанок».
     Начальник управління фінансів Сергій Журавель виступив з інформацією про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік. А головний лісничий ДП «Ізяславське лісове господарство» Віталій Зайчук ознайомив із ходом виконання Програми заліснення земельних угідь на період до 2015 року. Він докладно розповів про заліснення земель, непридатних для сільськогосподарського виробництва. Користуючись нагодою, Віталій Петрович наголосив на важливості дотримання правил поведінки у лісах в літній період, коли  з’являється можливість виникнення пожеж.
     Під час сесії депутати розглянули питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік і затвердили нову програму на нинішній рік. Було заслухано інформацію про виконання  ще ряду програм, серед яких Програма підтримки малого підприємництва, програма «Лікар» на 2008-2012 роки та ін. Також затверджено кілька нових програм, а саме, Програму зайнятості населення Ізяславського району на період до 2017 року, Програму розвитку сільських територій на 2013-2017 роки та ін. Про роботу постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, а також з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва та житлово-комунального господарства прозвітували голови комісій Валерій Якимчук і Микола Радкевич. Депутати затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період, внесли зміни у склад постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення.
     Після розгляду усіх питань порядку денного перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Віктор Розумний, який розповів про плани подальшої роботи щодо розвитку Ізяславського району. Також під час сесії виступив народний депутат України Ігор Сабій. Він відповів на запитання, які надходили під час засідання від депутатів, і пообіцяв сприяти у вирішенні проблемних питань, що виникатимуть в районі.
С.Охремчук