Важливі рішення, прийняті на позачерговій сесії

На позачерговій сесії районної ради, яка відбулась 18 березня, було розглянуто питання про погодження кандидатури на посаду голови райдержадміністрації та було прийнято ще ряд важливих рішень.

Зокрема, начальник фінансового управління Сергій Журавель повідомив про необхідність прийняття рішення про передачу 50,0 тис.грн з міського бюджету районному на придбання інструментарію Ізяславській ЦРЛ. Також голова районної ради Михайло Борисюк зачитав проект рішення щодо внесення змін до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих. Крім того, в ході сесії було надано матеріальну допомогу на лікування жителям району, які звернулись до районної ради з заявами. Список громадян та суми запропонованих для виділення коштів озвучив голова бюджетної комісії Леонід Франко. Під час розгляду даного питання депутатами ще й одноголосно було підтримано пропозицію щодо виділення коштів у сумі близько 3,0 тис.грн для Робко Оксани, дружини військовослужбовця, що приїхала з Криму з немовлям. Ці гроші були зібрані на минулій сесії, як благодійна допомога для поїздки до Києва.

Насамкінець сесійного засідання за пропозицією депутата Анатолія Матвійчука було прийнято звернення до Верховної Ради України та Народного депутата Ігоря Сабія щодо врегулювання на законодавчому рівні питання сплати прибуткового податку, який утримується з громадян, у бюджет за місцем їхнього проживання. Дане звернення було підтримане депутатами одноголосно.