Урочистості поєдналися з робочим засіданням

Чергова сесія районної ради, яка відбулась 5 грудня в залі засідань райдержадміністрації, розпочалась не у зовсім традиційній формі. Перш за все, перед початком засідання депутати, сільські голови та всі запрошені мали нагоду ознайомитись зі зразками речей та спецзасобів, які закуповують та передають волонтери району в якості допомоги нашим землякам, які несуть службу в зоні проведення АТО, та з дитячими малюнками, що будуть передані нашим бійцям та слугуватимуть їм оберегами .
Зібравшись у залі засідань, депутати на прохання волонтерських організацій надали слово одному з громадських активістів Олександру Малецькому, який прозвітував перед активом району про обсяги наданої допомоги військовим та акцентував увагу присутніх на необхідності продовження такої роботи й надалі.

Враховуючи, що сесія відбувалась напередодні Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня, голова районної ради Михайло Борисюк привітав депутатів усіх рівнів, міського та сільських голів з професійним святом. Михайло Степанович у вітальній промові відзначив, що в наш час роль місцевого самоврядування є чи не найголовнішою у формуванні дієздатних та процвітаючих територіальних громад, хоча в такому вигляді, як воно є зараз, місцеве самоврядування малоефективне та потребує вдосконалення шляхом виважених і досконалих реформ. Також керівник подякував депутатам, міському й сільським головам за активну громадянську позицію та ефективну роботу на благо Ізяславщини, побажавши їм подальшої плідної праці, добробуту й миру.

Насамкінець вітальної частини Михайло Борисюк разом з головою райдержадміністрації Миколою Камінським вручили ряд нагород кращим представникам самоврядування. Депутати різних рівнів, працівники органів місцевого самоврядування та сільські голови отримали з рук керівників грамоти, подяки та цінні подарунки Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації, Ізяславської районної ради та райдержадміністрації.

До вітання працівників самоврядних органів долучилась й директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Косовська, яка подякувала народним обранцям та сільським головам за плідну співпрацю. Деяким з них вона також вручила почесні грамоти.