Український народ в найближчому майбутньому має зробити правильні висновки для позитивних змін у державі

Таке переконання висловив голова обласної ради Іван Гончар під час запису телепередачі «Громада» на обласній державній телерадіокомпанії «Поділля-центр».

Під час телепередачі йшла мова про нові реалії, виклики і завдання, які стоять перед обласною радою та мешканцями краю після проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Як зазначив Іван Гончар, хоч європейські країни наголошують, що українці підтвердили свій європейський вибір, разом з тим ми самі бачимо у новому складі ВРУ чимало прізвищ з минулого парламенту, які голосували за «диктаторські» закони 16 січня і привели державу до Революції гідності. Не виправдалися й деякі очікування щодо підтримки окремих політичних партій.

«Була надія, що парламент докорінно зміниться і український народ проголосує за принципово нові орієнтири, новий шлях та нові обличчя. Але, на жаль, люди знову повелися на «перекриття шкіл», «встановлення лавочок», «облаштування спортивних майданчиків» тощо. Також спостерігалися значні зловживання на мажоритарних округах. Але дуже хочеться вірити, що сьогодні створиться коаліція, яка прийматиме життєво необхідні та надважливі для держави закони, які слугуватимуть українському народу. Саме після проведення у найближчому майбутньому необхідних реформ парламент доведе свою дієздатність», - прокоментував результати парламентських позачергових виборів Іван Гончар.

За словами посадовця, Україні треба впроваджувати досвід європейських країн. Якщо їхні політичні сили та політичні лідери не виконують своїх обіцянок, не працюють для позитивних змін у своїй державі, то вони в обов’язковому порядку проходять люстрацію і зникають з політичного поля. У нас же, як зауважив Іван Ярославович, чомусь так склалося, що люди хочуть перевиховати політиків, чого в принципі бути не може. Дуже шкода, що частина виборців не до кінця розуміє, що в сьогоднішній Україні має бути нова змінена структура та нові обличчя.

Прогнозуючи співпрацю народних депутатів від області з обласною владою щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності та розвитку краю, очільник облради зауважив, що Хмельниччині потрібна допомога народних депутатів не лише в період передвиборчої кампанії, а й протягом усієї каденції.

Під час розмови з телеведучою Іван Гончар зупинився на ситуації в АТО, розповів про потреби військовослужбовців та наданні їм допомоги від держави.

«Лише дух українського народу, всієї нації змінить Україну на краще, не політики і бізнесмени, а саме патріоти, які сьогодні ризикують своїм життям заради рідної України. Адже держава на своєму рівні не може забезпечити наших військовослужбовців, які воюють на сході країни, усім необхідним. Багато робить волонтерський рух, який на 80 відсотків забезпечив армію продуктами харчування, теплим одягом та озброєнням», - сказав на завершення телепередачі Іван Ярославович і висловив переконання, що «наш мудрий український народ в майбутньому зробить правильні висновки для позитивних змін на нашій Богом даній землі».

Матеріали сайту http://oblrada.km.ua