У день Святого Миколая

Справжнє родинне свято  відбулося у день Святого Миколая у районному Будинку творчості дітей та юнацтва. Його організували  відділ освіти, молоді та спорту і служба у справах дітей райдержадміністрації для дітей соціально-незахищених категорій. На захід були запрошені діти з обмеженими можливостями, які навчаються за індивідуальною формою навчання; діти працівників силових структур, які загинули при виконанні службових обов’язків; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, їх батьки та законні представники.
Учасників свята привітали  перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Патюк, голова районної ради Михайло Борисюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Кирилюк. До привітань приєдналися і головний спеціаліст  сектору усиновлення, опіки,  піклування та сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторія Палига, а також викладач курсу «Християнська етика» Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Наталія Савчук. Музичні подарунки для присутніх приготували вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва.
Наприкінці заходу усі запрошені на нього діти отримали подарунки та солодощі. Щоб влаштувати дітям свято з подарунками, організаторам допомогли спонсори, серед яких директор ТОВ «Зоря» Олександр Домбровський, приватні підприємці Людмила Яцемон, Борис Яцков, Володимир Мазур, Олександр Ляшук, Володимир Свідерський, Віктор Санкін, Наталія Гуменюк, Олександр Рабчевський, ще учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.