Турнір пам’яті Олега Онищука

Впродовж двох днів, 31 жовтня та 1 листопада, в Ізяславі тривав щорічний турнір з футболу серед юнаків 2001-2002 років народження, який присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Олега Онищука та воїнів-інтернаціоналістів, які загинули при виконанні військового обов’язку на території інших держав.

Кожного року все більше команд з різних міст Хмельницької та сусідніх областей приймають у ньому участь. Цього року змагалися діти з міст Ізяслав, Теофіполь, Нетішин, Коростень, Нововолинськ, Новоград-Волинський та села Оженіно. Групові змагання відбулись першого дня, коли й було визначено основних претендентів на перемогу та призові місця. Півфінальні та фінальні ігри відбулись на другий день, під час яких було й визначено переможця. Ним стала команда юних футболістів із Коростеня, яка у напруженій боротьбі вирвала перемогу у нововолинців, перегравши їх з рахунком 3:2. В грі за 3 та 4 місце між командою Ізяслава та Нетішина переможець був визначений лише за серією пенальті після нічийного рахунку в основний час. Таким чином краще виконали удари в площину воріт гравці Ізяславської команди, які й здобули почесне третє місце.

На офіційне закриття турніру, аби привітати юних спортсменів, прибули заступник голови райдержадміністрації Олександр Лех, заступник голови районної організації воїнів-інтернаціоналістів Василь Тележинський разом із членами даної організації. Виступаючи перед учасниками змагань, вони подякували всім причетним до їх організації гарні і видовищні ігри, наголошуючи на важливості ведення здорового способу життя та виховування у собі патріотизму на прикладі героїв, які полягли на чужій землі, сумлінно виконуючи свій обов’язок. Переможцю, команді з Коростеня, було вручено перехідний кубок Олега Онищука, кубок за І місце та грамоти. Призерам змагань та кращим футболістам - кубки, грамоти та подарунки.