Свято Миколая в Ізяславській школі-інтернаті

Традиційно у день Святого Миколая вихованців Ізяславської  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату відвідують  керівники району та працівники податкової служби. Ось і цього разу до дітей завітали заступник голови райдержадміністрації Олександр Лех, заступник голови районної ради Олексій Колоднюк і начальник Ізяславського відділення  Славутської ОДПІ Віталій Мартинюк. Вони привітали вихованців навчального закладу зі святом, побажали їм здоров’я, успіхів у навчанні і, звичайно, вручили подарунки.
Привітав дітей і начальник Ізяславського райвідділу внутрішніх справ Андрій Шкраба. До речі, на святковий захід Андрій Костянтинович прибув разом з колегами і з улюбленцем дітей Славком Хоробриком. Гості-правоохоронці  також підготували вихованцям школи-інтернату подарунки: книги, іграшки і солодощі. Із солодкими подарунками прийшла на свято керівник районного штабу Партії Регіонів Галина Хом’як, вітання якої доповнили вихованці Плужненської школи-гімназії.
Вдячні учні школи-інтернату подарували гостям  цікаве театралізоване дійство,  під час якого лунали вірші і веселі пісні. Після святкового заходу у всіх залишився гарний настрій і приємні враження.