Святкують працівники аграрнопромислового комплексу

Цьогорічне свято, День працівників сільського господарства, яке в державі відзначається 17 листопада, аграрії Ізяславщини святкували з гарним настроєм та позитивними досягненнями. Адже багато господарств отримали високу врожайність зернових та технічних культур, покращили власне виробництво, домоглися вищих показників у тваринництві. Аби висловити слова щирої вдячності та вшанувати трударів аграрного сектору економіки нашого району, напередодні, 15 листопада, в Районному будинку культури відбулись урочисті збори та святковий концерт.

День працівників сільського господарства – це одне з найважливіших професійний свят для громади району. Адже життя мешканців нашого краю тісно пов’язане з цією галуззю. І щороку свято вдається напрочуд гарним, змістовним та веселим. Всі, хто завітав в цей день до Районного будинку культури, відразу у фойє побачили, як у вишитих сорочках радо зустрічали їх представники кожної сільської територіальної громади та частували стравами української національної кухні. Кожна сільська рада демонструвала ще й вишиті рушники та інші вироби, виготовлені місцевими майстрами.

На початку урочистого зібрання представників сільгосппідприємств, фермерів, індивідуальних господарників привітали з святом голова райдержадміністрації Віктор Розумний та голова районної ради Михайло Борисюк. У своїх промовах вони проаналізували роботу агропромислового комплексу району та щиро подякували за неоціненний вклад у його розбудову та зміцнення кожному трударю полів і ферм. Підтвердженням високої оцінки роботи наших аграріїв стали вручені численні грамоти, подяки та подарунки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Хмельницької облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради, вручення яких кращим представникам галузі вручили Віктор Розумний та Михайло Борисюк.

Привітати колег завітали й голова районної профспілки працівників сільського господарства Людмила Притульська, директор ТОВ «Арта-Агро», депутат обласної ради Петро Павлюк, директор ТОВ «Ізяславмолпродукт» Микола Теличко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Кирилюк. Вони подякували керівникам товариств за постійну співпрацю, підтримку та допомогу у вирішенні найрізноманітніших питань. А гарний настрій всім присутнім подарували своїми виступами дитячий танцювальний колектив «Барвограй» дитячої школи мистецтв, хоровий колектив Клубівського сільського будинку культури, народний аматорський ансамбль Районного будинку культури «Терниця» та гість з м.Хмельницький, артист обласного академічного муздрамтеатру ім.М.Старицького Андрій Клименко.