Свята, що несуть у домівки радість

Традиційно в нашому місті та й по всій території України, 19 грудня, у День Святого Миколая, засвічується вогнями новорічна ялинка. Цьогорічний захід з відкриття головної ялинки району був доволі цікавим, змістовним та радісним.

Першими перед численними глядачами з хореографічними флеш-мобними композиціями виступили наймолодші учасники свята: вихованці дитячого садка №1 та учні загальноосвітніх шкіл міста. А далі ізяславчан та гостей районного центру вітали зі святом Святого Миколая, наступаючими новорічними та різдвяними святами голова районної ради Михайло Борисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Патюк та секретар міської ради Валентина Корнійчук. Керівники коротко підвели підсумки року, що минає, і побажали усім жителям району гарних та веселих свят, тепла та затишку в оселях, добра та благополуччя, щастя та міцного здоров’я.

Продовжились святкові заходи привітаннями Святого Миколая, Діда Мороза та Снігуроньки, які під оплески глядачів урочисто засвітили вогні на новорічній ялинці, а також виступами народного аматорського ансамблю «Терниця», вокалістів навчальних закладів і клубних установ. Під звуки духового оркестру «Музики Надгориння»малеча та дорослі разом з новорічними персонажами водили хоровод біля красуні-ялинки, дітвора отримувала подарунки від Святого Миколая і Діда Мороза. А кульмінацією свята стало шоу вогню "SONG OF FIRE", яке продемонстрували брати Богдан та Антон Шаповали. Більше 10 хвилин публіка з захопленням спостерігала за, так би мовити, оригінальним поєднанням вогню, сценічних піротехнічних засобів та феєрверків, яке продемонстрували двоє юнаків.

Святкові заходи з відкриття новорічної ялинки закінчились, але цикл новорічно-різдвяних свят лише розпочався. Сподіваємося, що всі жителі Ізяславщини гарно та весело у колі рідних і друзів відсвяткують найбільш очікувані зимові свята та, залишивши у Старому році всі труднощі та неприємності, у Новий рік візьмуть лише радість та благополуччя. Принаймні, ми усім цього бажаємо!