Розпочинається реалізація проекту «Абетка децентралізації»

БФ «Зміцнення громад» за сприяння «Національного фонду підтримки демократії»* (National Endowment for Democracy, NED) розпочинає реалізацію проекту «Абетка децентралізації» в Хмельницькій області. Його метою є інформування громадян про реформу місцевого самоврядування – децентралізацію, можливості і переваги об’єднання та особливості створення нових адміністративно-територіальних одиниць.

Упродовж 6 місяців експерти, політики і благодійники проведуть 5 тренінгів для жителів Хмельниччини, де презентують основи процесу децентралізації, розкажуть про «підводні камені», які можуть спідкати громади під час об’єднання, та познайомлять із досвідом тих, хто цей процес вже успішно пройшов. Проект завершиться підсумковою конференцією.

До участі в тренінгах запрошуємо депутатів різних рівнів, сільських голів, представників громадських та благодійних організацій, активістів та всіх охочих, кого цікавить питання децентралізації в Україні.

Аби Ви не пропустили тренінг у Вашому місті, слідкуйте за графіком!*

18 серпня – м. Шепетівка (для учасників з Ізяславщини, Полонщини, Славутчини, Шепетівщини та м. Нетішин).

15 вересня – м. Красилів (для учасників з Білогірщини, Красилівщини, Строкостянтинівщини та Теофіпольщини).

29 вересня – м. Хмельницький (для учасників з Волочищини, Городоччини, Деражнянщини, Летичівщини, Старосинявщини, Хмельниччини та Ярмолинеччини).

13 жовтня – м. Нова Ушиця (Віньковеччини, Дунаєвеччини та Новоушиччини).

27 жовтня – м. Кам’янець-Подільський (Чемеровеччини та Кам’янеччини).

*Ми забезпечимо доїзд учасників на захід за наявності попередньої реєстрації.

Якщо у Вас з’явилися запитання, телефонуйте нам: (068) 448 95 01, Наталія.

Долаймо шлях до змін разом! Вивчаймо абетку децентралізації!