Радісна подія

Новий рік на Ізяславщині розпочався радісною подією – врученням відзнак «Мати-героїня» 28 жінкам, які народили й виростили  5 і більше дітей. Нагородження відбулося в урочистій обстановці у п’ятницю, 10 січня, в районному Будинку творчості дітей та юнацтва. У залі зібралися матері-героїні та їх родини, представники влади. Привітали жінок і вручили їм нагороди голова районної ради Михайло Борисюк і перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Патюк. Кожній із нагороджених  вручили квіти сільські голови тих сільських рад, на території яких проживають багатодітні матері. Були вітання, квіти й подарунки  від дітей та онуків. Святкову атмосферу в залі  доповнили   виступи  аматорів сцени – солістів районного будинку культури та вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва. Насамкінець усі нагороджені і керівники району сфотографувалися на згадку у вестибюлі закладу.