50 земляків відбули на захист України

Під звуки місцевого духового оркестру Ізяславщина 5 лютого відрядила на службу до лав Збройних Сил України 50 резервістів. Багато рідних і знайомих, представників органів влади та місцевого самоврядування, на території Ізяславського районного військового комісаріату проводили своїх синів, чоловіків та батьків із сльозами на очах. Адже Батьківщина покликала їх не просто на військові збори, а щоб дати гідну відсіч російсько-терористичним військам та відстояти незалежність власної держави.

Сказати для призовників напутні слова та благословити їх у дорогу прибули голова районної ради Михайло Борисюк, перший заступник голови РДА Павло Ковальчук, міський голова Валентин Паньковський, представники духовенства та волонтерських організацій. Перш за все, звертаючись до новобранців, вони побажали їм міцності духу, витримки та якнайшвидшого повернення до своїх домівок живими та здоровими. Представники благодійної організації «Фонд Заславщини» вручили захисникам набори з теплими речами та балаклавами, а також обереги, які виготовлялись учнями шкіл нашого району. Здійснили молитву на благословення воїнів у дорогу настоятель храму св.Влкм. і Цл. Пантелеймона УПЦ КП о.Володимир та настоятель храму с.Михля о.Михаїл. Святі отці також вручили кожному захисникові маленькі іконки, які будуть оберігати їх від ворога.

Після години прощання два автобуси під марш «Прощання слов’янки» вирушили на Рівненщину. Саме там новобранці пройдуть навчання та бойове злагодження перед відправкою у зону АТО на зміну своїм побратимам.

Сподіваємось, що вони з честю виконають священний обов’язок та повернуться на рідну Ізяславщину живими та неушкодженими.