Професійне свято працівників міліції

Важливим у календарі професійних свят  вважається День працівників міліції. Його в Україні відзначають 20 грудня. Цьогорічні урочисті збори працівників Ізяславського райвідділу внутрішніх справ відбулися в актовому залі  райвідділу міліції. Їх відкрив начальник Ізяславського РВ УМВСУ в Хмельницькій області Андрій Шкраба. Він зачитав привітання  Міністра внутрішніх справ України і особисто привітав колег – тих, хто зараз стоїть на сторожі правопорядку, і ветеранів органів внутрішніх справ. Після цього працівників міліції і ветеранів з професійним святом привітали  і вручили ряд  почесних грамот районної ради і райдержадміністрації з цінними подарунками перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Патюк і голова районної ради Михайло Борисюк. З найкращими побажаннями до молодших колег звернулися ветерани Василь Придачук, Анатолій Ращик, Володимир Якубець.
Далі до слова  був знову запрошений начальник райвідділу Андрій Шкраба. На цей раз Андрій Костянтинович відзначив кращих  працівників міліції, вручивши їм грамоти, подяки і погони тим з них, кому напередодні свята було присвоєно нові звання. Гості і колеги привітали нагороджених  щирими оплесками.